12.03.2012 20:00   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Німецькі та українські лікарі прописали Тимошенко ліки і фізіотерапію, рекомендації їй передали

Німецькі та українські лікарі прописали Тимошенко ліки і фізіотерапію, рекомендації їй передали

 

КИЇВ. 12 березня. АМН. Сьогодні рекомендації німецьких та українських лікарів щодо подальшого терапевтичного лікування екс-прем'єрки Юлії Тимошенко було особисто вручено засудженій. Про це АМН повідомили в прес-службі ДПтСУ.
"Від підпису про ознайомлення з документом вона відмовилась, про що працівниками установи було складено відповідний акт.

Загалом, рекомендації лікарів передбачають медикаментозне лікування з подальшим здійсненням комплексу фізіотерапевтичних та реабілітаційно-оздоровчих процедур пацієнтці, усі умови для реалізації яких створені в межах медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії (№54). Окрім цього, рекомендаціями визначено коло висококваліфікованих лікарів, кожен з яких відповідає за конкретний напрямок лікувального процесу засудженої", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за результатами робочої зустрічі членів міжнародної медичної комісії з обстеження Тимошенко, зокрема німецьких та українських лікарів, яка відбулася 7 березня, були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування засудженої.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100