13.03.2012 09:44   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Європейські журналісти обговорять питання українського СНІДу

Європейські журналісти обговорять питання українського СНІДу

КИЇВ. 13 березня. АМН. Група журналістів з Європейського Союзу обговорить питання профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні з представниками Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Про це АМН повідомили у прес-службі Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

Основною метою зустрічі стане обговорення проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу з точки зору реалізації соціальних ініціатив, спрямованих на профілактику ВІЛ/СНІДу.

До участі в зустрічі запрошені заступник Голови Держслужби соцзахворювань Олена Єщенко, керівник програми GIZ "Профілактики ВІЛ/СНІДу у Східній Європі" Мартін Каде, експерти проекту "Чесна Гра/Не дай СНІДу шанс!" Бенедикт Кройц та Наталья Герез – експерти проекту "Чесна Гра/Не дай СНІДу шанс!" , а також журналісти європейських видань.

Нагадаємо, 27 тисяч українців мають СНІД.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100