13.03.2012 10:06   |   Події
Автор: Анна Білоус

Майже 400 млн грн цьогоріч направлено на соцзахист населення в Криму

Майже 400 млн грн цьогоріч направлено на соцзахист населення в Криму

КИЇВ. 13 березня. АМН. З початку 2012 року в Криму на соціальний захист населення за рахунок коштів Державного та республіканського бюджетів направлено 392,6 млн грн. Про це АМН повідомили у прес-службі Ради міністрів АРК.

Зокрема, кошти витрачені на надання пільг та субсидій на оплату твердого палива і скрапленого газу, виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, на надання пільг та субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, на пільги з послуг зв'язку та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Крім того, профінансовано заходи щодо соціальної підтримки малозабезпечених громадян, інвалідів та інших категорій громадян у сумі 99,8 тис. грн. Також надано фінансову підтримку Раді ветеранів Криму в сумі 71,4 тис. грн.

Як повідомляв АМН, за словами голови КМДА Олександра Попова, Київська міська влада збільшить фінансування соціальних програм.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100