13.03.2012 10:23   |   Події

Курці боротимуться з повною забороною паління в громадських місцях - заява

Курці боротимуться з повною забороною паління в громадських місцях - заява

КИЇВ. 13 березня. АМН. Ухвалення закону про повну заборону тютюнопаління в закладах громадського харчування не матиме ніякого ефекту і лише посилить адміністративний тиск на бізнес. Про це йдеться в заяві Громадської Ініціативи "Права курців", передає АМН.

"Ініціатори закону про повну заборону паління в громадських місцях повинні розуміти, що його виконати неможливо. На це ніколи не підуть власники кафе і ресторанів. Від заборони виграють лише контролюючі органи, які отримають ще одну можливість для адміністративного тиску", - йдеться у заяві.

Згідно повідомлення, на думку активістів, проблема в тому, що законодавці і, так звані, антитабачні активісти вперто не усвідомлюють, що ми живемо в умовах ринкової економіки.

"І ніхто нікого не змушує сидіти в прокурених залах. Ми вільні у виборі закладів громадського харчування. Окрім того, ми нагадуємо, що будь-яке звуження існуючого обсягу прав і свобод заборонено Конституцією. Цей законопроект істотно обмежує наші права на паління і у випадку його ухвалення, ми оскаржимо голосування в суді", - підсумували активісти руху.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100