13.03.2012 11:03   |   Події
Автор: Анна Білоус

В Україні заборонили реалізацію лікарського засобу сумнівної якості

В Україні заборонили реалізацію лікарського засобу сумнівної якості

КИЇВ. 13 березня. АМН. На підставі виявлення факту обігу лікарського засобу без наявного позитивного висновку про якість ввезеного в Українц лікарського засобу, Держлікслужба України тимчасово заборонила реалізацію та застосування всіх серій Гемоконсерванту ЦФДА-1-розчин-ГКМ виробництва Грін Крос Корпорейшн, Корея. Про це АМН повідомили у прес-службі Держлікслужби.

Суб'єкти господарювання,які здійснюють реалізацію, повинні перевірити наявність вищезгаданого засобу та висновку про якість ввезеного лікарського засобу на вказаний препарат. У разі відсутності висновку про якість, вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом поміщення в карантин або повернення постачальнику для отримання відповідного висновку про якість.

Довідково: Гемоконсервант ЦФДА-1-розчин-ГКМ - розчин по 63 мл у пластиковому контейнері об'ємом 450 мл з голкою №16, закритою стерильною системою і одним порожнім контейнером об'ємом 300 мл по 5 комплектів в упаковці з алюмінієвої фольги, по 12 упаковок з алюмінієвої фольги у картонній коробці №60.

Як повідомляв АМН, на підставі повідомлення про випадки побічних реакцій тимчасово заборонено реалізацію "Натрію хлориду".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100