13.03.2012 11:59   |   Події
Автор: Наталя Казакова

40% бездітних пар – результат чоловічого безпліддя

40% бездітних пар – результат чоловічого безпліддя

КИЇВ. 13 березня. АМН. У 40% подружніх пар немає дітей через чоловіче безпліддя. Про це на прес-конференції повідомив головний уролог МОЗ України Ігор Горпінченко.

"У нашому суспільстві побутує думка про те, що безпліддя – це, виключно, жіноче захворювання. Світова спільнота давно визнала, що ця проблема стосується як жінок, так і чоловіків. Не існує безпліддя чоловіка і жінки, існує безпліддя пари. Оскільки існують так звані жіночі фактори безпліддя – 40%, чоловічі – 40% і 20% - це спільні проблеми. Серед цих спільних причин є перш за все інфекції, зокрема, що передаються статевим шляхом", - запевнив І. Горпінченко.

За словами лікаря, зараз з'явилися інфекції нової генерації.

"Раніше ми вважали, що це хламідії і гонорея – це основні небезпечні інфекції. Зараз же інфікування трахімонадами і гонореєю є досить високим, але сьогодні на перший план виходять хвороби другої генерації – це хламідії, уроплазма та інші збудники, що призводять до безпліддя", - розповів фахівець.

Нагадаємо, українському суспільству потрібен податок на бездітність.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100