13.03.2012 12:06   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

ООН: запаси прісної води використовуються нераціонально

ООН: запаси прісної води використовуються нераціонально

КИЇВ. 13 березня. АМН. Стрімкий попит на продовольство, швидка урбанізація і зміна клімату призводять до серйозного навантаження на систему водопостачання в світі. Сформована ситуація вимагає радикального переосмислення підходу до управління водними ресурсами, повідомили АМН в прес-службі ООН.

"Запаси прісної води не використовуються раціонально, відповідно до існуючого попиту і потреб. Ми як і раніше не володіємо всією повнотою інформації з цього питання, а управління водними ресурсами дезорганізовані. У зв'язку з цим, майбутнє представляється все більш невизначеним, а ризики стають більш значимими", - йдеться в посланні глави ЮНЕСО Ірини Бокової.

Інфраструктура водопостачання та каналізації насилу справляється з ростом міського населення світу, яке до 2050 року збільшиться майже в два рази і досягне 6,3 мільярда чоловік. Сьогодні понад 80% стічних вод в світі не надходять в колектори або не проходять очистку.

До 2050 року очікується зростання на 70% світових потреб у продовольстві, причому особливо зросте попит на продукти тваринництва. Зростання виробництва продуктів харчування призведе до того, що глобальне споживання води в сільському господарстві (на яке вже сьогодні припадає 70% ресурсів прісної води) збільшиться, щонайменше, на 19%. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100