13.03.2012 12:09   |   Події
Автор: Наталя Казакова

1 млн. українських подружніх пар є безплідними

1 млн. українських подружніх пар є безплідними

КИЇВ. 13 березня. АМН. Близько 1 мільйона подружніх пар в Україні є безплідними. Про це на прес-конференції повідомив головний уролог МОЗ України Ігор Горпінченко.

"Існує статистика, що в усьому світі (в залежності від регіонів) від 15% до 20% подружніх пар є безплідними. Це, звичайно велика статистика. Стосовно України, то елементарні підрахунки кажуть про те, що близько мільйона пар – безплідні", - розповів І. Горпінченко.

За словами уролога, в Україні немає спеціаліста, який би займався виключно "чоловічими" проблемами.

"Існує гендерна нерівність, коли жіночим безпліддям чітко займаються акушери-гінекологи і досить гарно із цим справляються. Існує служба акушерів-гінекологів, яка успішно працює і розвивається. Є уже навіть дитячі гінекологи, які займаються дівчатками-підлітками, що має велике профілактичне значення і гінекологи, які займаються жінками у перед клімаксичному та клімаксичному періоді. А щодо чоловіків, то немає такого спеціаліста, що займається проблемами чоловічого безпліддя", - заявив фахівець.

Нагадаємо, у 40% подружніх пар немає дітей через чоловіче безпліддя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100