13.03.2012 12:06   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

25% українців вважають себе бідними

25% українців вважають себе бідними

КИЇВ. 13 березня. АМН. Чверть українців вважають себе бідними. Пор це на прес-конференції заявив співголова харківської правозахисної групи, голова правління УГСПЛ Євген Захаров.

"Сьогодні справа з дотриманням прав людини погіршується. До основних тенденцій належить падіння рівня життя, ріст бідності, різниця між бідними і багатими. За даними дослідження, 25% українців вважають себе бідними. За даними ООН в Україні проживає 80% бідних людей. Значна частина населення ледь виживає. Ситуація загострюється", - сказав Є.Захаров.

За словами фахівця, така тенденція стосується не тільки вразливих груп населення, а й людей, що працюють. Також сюди відносяться родини, що мають більше трьох дітей та одинокі люди.
"Якщо протягом 2005-2009 року політика влади з питань забезпечення прав людини була хаотичною, то останні два роки права людини взагалі не є пріоритетом для влади. Фактично цим ніхто не займається", - додав Є.Захаров.

За даними доповіді "Права людини в Україні 2011", 85% українців змушені економити на харчуванні, відпочинку та дозвіллі, аби забезпечити найнеобхідніші потреби.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100