13.03.2012 12:21   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Щороку 100 тис. українців зазнають насильства в сім'ї

Щороку 100 тис. українців зазнають насильства в сім'ї

КИЇВ. 13 березня. АМН. Щороку 100 тисяч осіб зазнають насильства в сім'ї. Про це на прес-конференції повідомила президент одного з міжнародних жіночих правозахисних центрів України Катерина Левченко.

"Приблизно 100 тисяч осіб на рік зазнають насильства в сім'ї. Сьогодні явище латентного родинного насильства стає виднішим. Але негативів все ж більше. В Україні взагалі не фіксуються сексуальні домагання, за це немає адміністративної відповідальності. Також надзвичайно поширені й інші види фактів дискредитації прав жінок", - повідомила К. Левченко.

За словами спікера, протягом 2011 року значно посилився вплив фундаменталістських рухів, збільшилась кількість нападів на релігійні центри, які захищають права жінок. Звернення Католицької церкви до владних структур з питанням про заборону абортів в Україні також є прямим порушенням прав жінок.

Нагадаємо, протягом 2012 року при облдержадміністраціях будуть створені регіональні ради з питань дискредитації за статевими ознаками.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100