13.03.2012 12:33   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Протягом року мільйон українців постраждали від правоохоронців

Протягом року мільйон українців постраждали від правоохоронців

КИЇВ. 13 березня. АМН. Протягом 2011 року 1 млн осіб постраждав від незаконного насильства збоку міліції. Про це на прес-конференції повідомив виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко.

"За останні 2 роки ситуація з правом на життя погіршилась, особливо у осіб, які перебувають під вартою. Збільшується кількість загиблих в райвідділках міліції. У 2010 році 790 тисяч затриманих постраждали від незаконного насильства з боку міліції. За 2011 рік таких людей було вже майже 1 млн", - повідомив А. Бущенко.

За словами експерта, якщо до 2009 року міліція перетворювалась на орган, який слугував потребам суспільства, то після цього року люди у мундирах дозволяють собі майже все.

"Міліція слугує потребам влади, а не суспільства", - сказав А. Бущенко.

Нагадаємо, міліція, затримуючи осіб, що проходять замісну підтримуючу терапію, перешкоджає курсу лікування.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100