13.03.2012 12:29   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Полтаві відкриють Центр розвитку дітей раннього віку

У Полтаві відкриють Центр розвитку дітей раннього віку

КИЇВ. 13 березня. АМН. В рамках Національного Проекту "Нове життя. Нова якість охорони материнства і дитинства" 14 березня відбудеться урочисте відкриття Центру розвитку дітей раннього віку, створеного на базі обласної дитячої клінічної лікарні. Про це АМН повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

На проведення ремонтних робіт та облаштування Центру в цілому було витрачено понад 450 тисяч гривень з різних джерел фінансування.

Унікальність цього Центру полягає у послідовному здійсненні індивідуальних комплексних реабілітаційних програм у хворих новонароджених та передчасно народжених дітей. Їхнє впровадження дасть можливість поліпшити якість життя цим дітям, допоможе у розвитку дитини, зменшить інвалідизацію дитячого населення та нормалізує життя в родинах, де народились такі діти.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100