13.03.2012 12:50   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

В Україні дискримінують права жінок

В Україні дискримінують права жінок

КИЇВ. 13 березня. АМН. В Україні дискримінують права жінок. Про це на прес-конференції повідомила президент одного з міжнародних жіночих правозахисних центрів України Катерина Левченко.

"Права жінок, сімї, дітей є маргінальними для нашої країни. Протягом 2011 року ми неодноразово ставали свідками того, що сама держава пропонує прийняти дискримінаційні акти. Почали скасовувати пільги на прийомних дітей. Доказом слугує і наказ МВС, який обмежує доступ жінок до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ. Таких прикладів існує багато", - повідомила К. Левченко.

До таких відноситься і податок на бездітність, законопроект якого розроблено вже цього року.

Також існує вікове обмеження використання репродуктивних технологій для жінок, що старші певного віку або які не перебувають у шлюбі. Певним проявом дискримінації українських жінок, за словами експерта, є і обмеження або взагалі припинення фінансування з боку держави профільних центрів, які надають гендерну допомогу.

Нагадаємо, за словами деяких експертів, Україні потрібен податок на бездітність, адже нерідко жінки народжують дітей заради грошей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100