13.03.2012 12:50   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

В Україні дискримінують права жінок

КИЇВ. 13 березня. АМН. В Україні дискримінують права жінок. Про це на прес-конференції повідомила президент одного з міжнародних жіночих правозахисних центрів України Катерина Левченко.

"Права жінок, сімї, дітей є маргінальними для нашої країни. Протягом 2011 року ми неодноразово ставали свідками того, що сама держава пропонує прийняти дискримінаційні акти. Почали скасовувати пільги на прийомних дітей. Доказом слугує і наказ МВС, який обмежує доступ жінок до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ. Таких прикладів існує багато", - повідомила К. Левченко.

До таких відноситься і податок на бездітність, законопроект якого розроблено вже цього року.

Також існує вікове обмеження використання репродуктивних технологій для жінок, що старші певного віку або які не перебувають у шлюбі. Певним проявом дискримінації українських жінок, за словами експерта, є і обмеження або взагалі припинення фінансування з боку держави профільних центрів, які надають гендерну допомогу.

Нагадаємо, за словами деяких експертів, Україні потрібен податок на бездітність, адже нерідко жінки народжують дітей заради грошей.

Джерело: АМН