13.03.2012 12:58   |   Події
Автор: Анна Білоус

Ю.Тимошенко хоче лікуватися за кордоном у спортивних лікарів

Ю.Тимошенко хоче лікуватися за кордоном у спортивних лікарів

КИЇВ. 13 березня. АМН. 12 березня поточного року під час відвідування лікарями у житловому приміщенні Качанівської виправної колонії Ю.Тимошенко не надала згоди на проведення медичного огляду, зокрема вимірювання температури тіла та артеріального тиску. Також вона категорично відмовилася від запропонованої німецькими та українськими лікарями програми подальшого консервативного і реабілітаційного лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме в Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте (м. Берлін). Про це йдеться у відповідному акті відмови, складеному лікарями. Про це АМН повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України.

В свою чергу персоналом колонії Ю.Тимошенко було роз’яснено порядок отримання медичної допомоги засудженими і ув’язненими в пенітенціарних закладах України.

Наагадаємо, що 7 березня 2012 року на робочій зустрічі німецьких та українських лікарів були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування Тимошенко Ю.В. із здійсненням комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур, зокрема масажі, водне шіатсу, мануальна терапія, гальванічні ванни, лікувальна гімнастика, електрофорез.

Адміністрацією колонії створені необхідні умови для проведення усіх цих терапевтичних заходів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100