13.03.2012 13:06   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Є.Захаров: соціальні виплати чорнобильцям – реалізація їх прав

Є.Захаров: соціальні виплати чорнобильцям – реалізація їх прав

КИЇВ. 13 березня. АМН. Соціальні виплати чорнобильцям є прямою реалізацією їх прав. Про це на прес-конференції повідомив голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров.

"У 2011 році докорінно змінили систему соціальних виплат. Держава не розділила права і пільги, зменшили все, не змінюючи при цьому профільних законів. В результаті було багато протестів. Влада ставилась до протестувальників, як до якихось злочинців, з певним презирством. Для чорнобильців соціальні виплати є реалізацією їх прав, адже їх ніхто не питав, посилаючи до Чорнобиля, і ніхто не говорив про наслідки", - повідомив Є. Захаров.

Також соціальні виплати припинили взагалі або зменшили афганцям та деяким категоріям дітей. Відповіддю на такі дії стали масові протести, на які влада відреагувала фактично політичними переслідуваннями, зазначив Є.Захаров.

Нагадаємо, в столиці до 26-х роковин Чорнобильської катастрофи з бюджету міста буде виділено матеріальну допомогу для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС-інвалідів I групи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100