13.03.2012 13:12   |   Події
Автор: Анна Білоус

Верховна Рада ухвалила Закон про створення системи "112"

Верховна Рада ухвалила Закон про створення системи  "112"

КИЇВ. 13 березня. АМН. Законом передбачено створення в Україні системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112 (центри 112), яка забезпечить надання такої допомоги у ситуації, що загрожує здоров´ю, життю, майну або навколишньому природному середовищу, громадському порядку, в інших небезпечних подіях. Про це АМН повідомили у прес-службі Верховної Ради.

Визначено також засади функціонування такої системи, що включає центри екстреної допомоги, оперативно-диспетчерські служби, підрозділи екстреної допомоги, встановлюється порядок регулювання та матеріально-технічного забезпечення системи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100