13.03.2012 13:25   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Щорічний турнір зі спортивної гімнастики під загрозою зриву

Щорічний турнір зі спортивної гімнастики під загрозою зриву

КИЇВ. 13 березня. АМН. Щорічний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики "Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової" під загрозою зриву через брак коштів. Про це на прес-конференції повідомила олімпійська чемпіонка, президент БФ “Спорт і діти” Стела Захарова.

"У нас не вистачає сил, можливостей і фінансування. Кожен має займатися своєю справою: тренер має тренувати спортсменів і сидіти в залі, а не бігати по спонсорах", - розповіла гімнастка.

Також С.Захарова додала, що через відсутність грошей на утримання спортсменів під час турніру, довелося відмовити деяким іноземним спортсменам, які хотіли взяти участь у змаганнях. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100