13.03.2012 13:45   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Центр розвитку дітей раннього віку відкриють в Полтаві

Центр розвитку дітей раннього віку відкриють в Полтаві

КИЇВ. 13 березня. АМН. На базі обласної дитячої клінічної лікарні створено Центр розвитку дітей раннього віку. Про це АМН повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

Заклад облаштовано в рамках Національного Проекту "Нове життя. Нова якість охорони материнства і дитинства", що реалізується за ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Унікальність цього Центру полягає у послідовному здійсненні індивідуальних комплексних реабілітаційних програм у хворих новонароджених та передчасно народжених дітей. Їхнє впровадження дасть можливість поліпшити якість життя цим дітям, допоможе у розвитку дитини, зменшить інвалідизацію дитячого населення та нормалізує життя в родинах, де народились такі діти.

На проведення ремонтних робіт та облаштування Центру в цілому було витрачено понад 450 тисяч гривень з різних джерел фінансування. Урочисте відкриття нового медичного закладу відбудеться у середу, 14 березня.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100