13.03.2012 13:23   |   Події
Автор: Наталя Казакова

В Україні хочуть заборонити аборти

В Україні хочуть заборонити аборти

КИЇВ. 13 березня. АМН. Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)" належить народному депутатові Андрію Шкілю. Законопроект передбачає повну заборону штучного переривання  вагітності, окрім випадків,  коли це загрожує життю вагітної жінки. Про це повідомляє сайт парламенту.

На думку автора, прийняття цього законопроекту дозволить змінити невтішну демографічну тенденцію, яка склалась в Україні внаслідок загальнодозволеності проведення штучного переривання вагітності.

У пояснювальній записці парламентар наголошує, що  1 млн подружніх пар в Україні неплідні, з них 868 тисяч – через неплідність жінки. Причиною жіночої неплідності у 80 % випадків є аборт.  Крім того, за останніх 12 років населення України зменшилося на 5 млн осіб (з 52 млн до 47 млн).

"Якщо така демографічна динаміка триватиме, то через кількадесят років народ України складатиметься переважно з іммігрантів – вихідців з Азії. І основною причиною таких невтішних демографічних тенденцій є легальні аборти". – переконаний А.Шкіль. Свою позицію нардеп також аргументує тим, що легальне проведення абортів є узаконеним запереченням права на життя – першого й засадничого з усіх основних й невідчужуваних прав людини; звуженням гарантованого Конституцією України "права кожної людини на життя" (стаття 27 Конституції України).

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100