13.03.2012 13:55   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Дефіцит йоду суттєво знижує IQ дитини

Дефіцит йоду суттєво знижує IQ дитини

КИЇВ. 13 березня. АМН. Наявність дефіциту йоду сильно впливає на розумові здібності дітей. Про це на прес-конференції повідомила Юкіе Мокуо, голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

"Нестача йоду завдає шкоду розумовим і когнітивним здібностям дитини. Також за результатами наших досліджень з’ясовано, що через брак йоду IQ дитини знижується на 10-15 пунктів", - розповіла вона.

Експерт додала, якщо говорити про дорослу людину то продуктивність праці дорослої людини знижується саме через брак йоду. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100