13.03.2012 14:02   |   Події
Автор: Юліана Матусова

43 мільйони доларів українська економіка втратила через нестачу йоду

43 мільйони доларів українська економіка втратила через нестачу йоду

КИЇВ. 13 березня. АМН. Через дефіцит йоду страждає економіка України. Про це на прес-конференції повідомила Юкіе Мокуо, голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

"За нашими розрахунками щорічно економіка України втрачає до 43 мільйонів доларів саме через дефіцит йоду в організмі людини, адже він суттєво знижує працездатність. Це є значною втратою з точки зору економічного розвитку України", - розповіла вона.

Експерт додала, що цю проблему можна дуже легко вирішити, якщо усі українці почнуть споживати тільки йодовану сіль.

Експерт додала, що у всьому світі більше 130 країн вдалися до державних заходів спрямованих на універсальну йодизацію солі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100