13.03.2012 14:08   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Росія і Україна є аутсайдерами з вживання йодованої солі у світі

Росія і Україна є аутсайдерами з вживання йодованої солі у світі

КИЇВ. 13 березня. АМН. З усіх країн СНД лише Росія і Україна не вжили державних заходів для подолання дефіциту йоду. Про це на прес-конференції повідомила Юкіе Мокуо, голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

"У всьому світі більше 130 країн вдалися до державних заходів спрямованих на універсальну йодизацію солі. На території СНД тільки Україна і Росія не вжили жодних заходів для боротьби з дефіцитом йоду", - розповіла вона.

Експерт додала, що змінити ситуацію досить легко, для цього потрібно, щоб 90% людей почали використовувати не звичайну, а йодовану сіль. На жаль, зараз в Україні йодовану сіль вживають не більше 30% українців.

Нагадаємо, 43 мільйони доларів українська економіка втратила через нестачу йоду.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100