13.03.2012 14:12   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: українські продукти нікому не потрібні

Експерт: українські продукти нікому не потрібні

КИЇВ. 13 березня. АМН. Якість українських продуктів харчування не відповідає світовим стандартам. Про це під час круглого столу повідомив голова правління Союзу споживачів України Леонід Школьник.

"Сьогодні на один стандарт, який існує в області продуктів харчування, у нас 10 технічних умов, тобто на 1100 стандартів у нас припадає 11 000 технічних умов за якими виробляють продукцію, яку не можна допустити на світові ринки. Ні Європа, ні США їх не допускають. Скандал із сиром - не політичний скандал, а логічний ланцюжок тієї ситуації, яка у нас склалася "- зазначив він.

Нагадаємо, нещодавно Росспоживнагляд заборонив ввезення в РФ 128,5 тонни українського сиру

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100