13.03.2012 14:21   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Ю.Павленко: українці деградують від йододефіциту

Ю.Павленко: українці деградують від йододефіциту

КИЇВ. 13 березня. АМН. Дитяча смертність і материнська смертність часто викликана дефіцитом йоду. Про це на прес-конференції розповів Юрій Павленко, Уповноважений Президента України з прав дитини

"Йодний дефіцит є прямою загрозою здоров’ю і інтелекту української нації. 70% українців мають йододефіцит, що провокує процес незворотної деградації суспільства. Багато країн світу вже ухвалили рішення для подолання цієї проблеми.

Проблема дитячої смертності і материнської смертності часто викликана дефіцитом йоду. Також йодний дефіцит є причиною низької тривалості життя українців, які живуть на 10-13 років менше ніж європейці", - розповів Ю.павленко.

Експерт додав, що найбільш дешевим і ефективним способом подолання проблеми дефіциту йоду є йодування солі і створення умов для того, щоб кожен українець зміг ці продукти купувати і використовувати.

Нагадаємо, що наявність дефіциту йоду сильно впливає на розумові здібності дітей. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100