13.03.2012 14:29   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Створять Програму протидії ВІЛ/СНІДу на 2014-2018 роки

Створять Програму протидії ВІЛ/СНІДу на 2014-2018 роки

КИЇВ. 13 березня. АМН. Експерти займуться розробкою та створенням нової Програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки. Про це АМН повідомили у прес-службі Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Програмою займуться фахівці з Комітету з програмних питань Національної ради. Під час засідання експертів також буде представлено показники гармонізованого звіту України про досягнутий прогрес у здійсненні національних заходів у відповідь на епідемію СНІДу.

Обговорюватимуться і питання підготовки до проведення оцінки діючої Загальнодержавної програми з ВІЛ/СНІД, а також належного рівня забезпеченості пацієнтів замісною підтримувальною терапією.

Нагадаємо, ефективність програм з протидії ВІЛ/СНІДу перевірять шляхом масштабного дослідження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100