13.03.2012 14:35   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Депутати розглядають законопроект для подолання йододефіциту

Депутати розглядають законопроект для подолання йододефіциту

КИЇВ. 13 березня. АМН. Розроблено законопроект щодо забезпечення оптимального йодного харчування українців. Про це на прес-конференції розповіла Ірина Горіна, співавтор законопроекту, народний депутат України.

"Зараз цей законопроект знаходиться на першому читанні, і ми дуже сподіваємося, що він буде ухвалений як закон. Ця проблема для України не є новою, і Європейські країни вирішили її вже давно. Коли після Чорнобильської катастрофи виявилася проблема нестачі йоду в організмі людині, то, приміром, Болгарія протягом 10 років змогла побороти цю проблему і ввійшла до групи країн у яких, цієї проблеми не існує в принципі", - розповіла депутат.

Нагадаємо, що дефіцит йоду в організмі людини призводить до зниження працездатності.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100