13.03.2012 14:44   |   Події
Автор: Анна Білоус

У МОЗ створено робочу групу з питаннь запровадження референтних цін на ліки

У МОЗ створено робочу групу з питаннь запровадження референтних цін на ліки

КИЇВ. 13 березня. АМН. На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 4026/1/1-12 та з метою впровадження системи зовнішніх і внутрішніх референтних цін, утворено та затверджено склад робочої групи з вивчення питання щодо механізму запровадження референтних цін на лікарські засоби і медичні вироби. Про це АМН повідомили у прес-службі МОЗ.

Завдання робочої групи - забезпечити розробку пропозицій стосовно внесення змін до чинного законодавства з метою впровадження системи зовнішніх і внутрішніх референтних цін.

Також у разі потреби залучати до роботи спеціалістів та представників інших органів виконавчої влади, громадських і міжнародних організацій.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100