13.03.2012 14:49   |   Події
Автор: Анна Бельдій

При грипі не допоможуть ні антибіотики, ні противовірусні

При грипі не допоможуть ні антибіотики, ні противовірусні

 

КИЇВ. 13 березня. АМН. Антибактеріальні препарати не діють на вірус грипу та ГРВІ, а до сучасних противовірусних у грипу є резизистентність. Про цем АМН повідомила Наталія Винник, інфекціоніст-імунолог.

"Не треба спішити з першого дня, якщо навіть є в дитини підвищення температури тіла, з призначенням антибактеріальних препаратів із власної ініціативи. Якщо це гостра респіраторна вірусна інфекція, то антибактеріальні препарати на вірус не діють. А в подальшому, коли виникає питання призначення антибактеріальних препаратів, то обов’язково має бути огляд лікаряі" - розповіла лікар.

Н. Винник також зауважила, що ті противовирусні препарати, що багато рекламують, неефективні при сучасних штамах грипу, так как віруси мають до них резистентність.

За словами фахівця, єдиним засобом профілактики грипу є вакцинація.

"Єдиним методом запобігання профілактики, що стосується грипу, в усьому світі все одно залишається вакцинація. Ніхто нічого нового не придумав, і я не думаю, що найближчим часом щось поміняється", - запевнила лікар.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100