13.03.2012 15:17   |   Події
Автор: Анна Бельдій

"Каліцтво" пропонують замінити на "інвалідність"

"Каліцтво" пропонують замінити на "інвалідність"

КИЇВ. 13 березня. АМН. ВР України прийняла за основу проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з окремих питань соціального захисту військовослужбовців та деяких інших осіб, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності. Про це  АМН повідомили у прес-службі ВР

Законопроектом пропонується переглянути умови виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовців та інших осіб рядового і начальницького складу або їх каліцтва, замінивши таку обставину як "каліцтво" на "встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності", встановити визначення цієї допомоги як соціальної виплати і розмежувати її розмір в залежності від наслідків та моменту набуття - у період проходження військової та інших видів служби, чи під час безпосереднього виконання ними службових обов'язків. Крім того, передбачається змінити базу обчислення цієї виплати, виходячи з посадових окладів, окладів за спеціальним званням та надбавки за вислугу років замість усієї суми грошового забезпечення, а також деталізувати порядок призначення цієї виплати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100