13.03.2012 15:41   |   Події

Рятувальники продовжують шукати зниклого на Ельбрусі українця

Рятувальники продовжують шукати зниклого на Ельбрусі українця

КИЇВ. 13 березня. АМН. Пошуково-рятувальні роботи щодо виявлення українця, який загубився під час сходження на Ельбрус, продовжуються. Про це на брифінгу повідомив речник МЗС Олександр Дикусаров, передає кореспондент АМН.

"Щодо громадянина України який загубився під час ходження на Ельбрус, я може лише сказати, що пошуково-рятувальні роботи продовжуються, хоча і з меншею інтенсивністю", - зазначив О.Дикусаров.

Він також зауважив, що попередні пошукові роботи, які тривали упродовж 7-11 березня із залученням технічних засобів результатів не принесли, слідів українського альпініста не було виявлено.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100