13.03.2012 15:45   |   Події
Автор: Анна Білоус

Президент: Швидка допомога приїздитиме на виклик за 10-20 хвилин

Президент: Швидка допомога приїздитиме на виклик за 10-20 хвилин

КИЇВ. 13 березня. АМН. Упорядкування системи екстреної медичної допомоги в України дозволить скоротити час приїзду медичної бригади на виклик у містах до 10 хвилин і до 20 хвилин у сільській місцевості. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з керівництвом ВР та парламентських фракцій, передає кореспондент АМН.

"Ми маємо привести екстрену медичну допомогу до рівня світових стандартів. Надання екстреної медичної допомоги повинно бути внормовано, і ми будемо вносити це на законодавчому рівні, щоб забезпечити норматив доїзду на виклик – 10 хвилин у містах і 20 хвилин у селі. За це мають нести відповідальність ті працівники, які будуть займатися цими питаннями", – сказав він.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва нещодавно також поінформувала, що завдяки новому Національному проекту "Вчасна допомога", що передбачає створення в 10 областях регіональних оперативно-диспетчерських служб, час прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнтів у містах буде скорочений до 10 хвилин, а в сільській місцевості – до 20 хвилин.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100