13.03.2012 15:45   |   Події
Автор: Анна Білоус

Президент: Швидка допомога приїздитиме на виклик за 10-20 хвилин

КИЇВ. 13 березня. АМН. Упорядкування системи екстреної медичної допомоги в України дозволить скоротити час приїзду медичної бригади на виклик у містах до 10 хвилин і до 20 хвилин у сільській місцевості. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з керівництвом ВР та парламентських фракцій, передає кореспондент АМН.

"Ми маємо привести екстрену медичну допомогу до рівня світових стандартів. Надання екстреної медичної допомоги повинно бути внормовано, і ми будемо вносити це на законодавчому рівні, щоб забезпечити норматив доїзду на виклик – 10 хвилин у містах і 20 хвилин у селі. За це мають нести відповідальність ті працівники, які будуть займатися цими питаннями", – сказав він.

Нагадаємо, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва нещодавно також поінформувала, що завдяки новому Національному проекту "Вчасна допомога", що передбачає створення в 10 областях регіональних оперативно-диспетчерських служб, час прибуття бригад швидкої медичної допомоги до пацієнтів у містах буде скорочений до 10 хвилин, а в сільській місцевості – до 20 хвилин.

Джерело: АМН