13.03.2012 16:26   |   Події
Автор: Анна Білоус

Екстрадовано громадянина Німеччини, який займався наркобізнесом

Екстрадовано громадянина Німеччини, який займався наркобізнесом

КИЇВ. 13 березня. АМН. Генеральна прокуратура України, виконуючи визначені Кримінально-процесуальним кодексом України функції центрального органу нашої держави з питань міжнародного співробітництва у кримінальних справах, протидіє транснаціональній організованій злочинності. Зокрема, на початку цього тижня екстрадовано до Німеччини громадянина цієї держави Ш., який обвинувачується у вчиненні злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Про це АМН повідомили у прес-службі ГПУ.

Прокуратурою округу Нюрнберг-Фюрст (Баварія), розслідується кримінальна справа за обвинуваченням громадянина Ш. у створенні організованої групи з метою вчинення злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, та ввезенні упродовж 2010-2011 роках на територію Німеччини наркотичних засобів в особливо великих розмірах (понад 5.2 кг героїну, а також менших партій кокаїну і марихуани).

У середині грудня 2011 року Ш. був затриманий на території м.Одеси. Прокуратура Одеської області відповідно до вимог КПК України провела екстрадиційну перевірку, за результатами якої заступником Генерального прокурора України наприкінці січня 2012 року винесено постанову про видачу особи (екстрадицію).

Після набуття чинності рішення про екстрадицію Генеральна прокуратура України доручила Укрбюро Інтерполу, причетним підрозділам Міністерства внутрішніх справ та Державної пенітенціарної служби України забезпечити передачу виданої особи конвою правоохоронних органів Німеччини.

Логічним наслідком цієї узгодженої роботи правоохоронних органів України та німецьких колег стала фактична передача Ш. 12.03.2012 в аеропорту "Бориспіль" представникам поліції Німеччини та його етапування до цієї держави, де він має постати перед судом.

Слід зауважити, що така співпраця з німецькими колегами є доволі інтенсивною. Упродовж поточного року це вже третій випадок видачі осіб лише до Німеччини.

Загалом у 2012 році Генеральна прокуратура України прийняла рішення про видачу 104 осіб, які розшукувалися компетентними органами іноземних держав за вчинення злочинів на їх території.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100