13.03.2012 16:50   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Ю.Тимошенко спочатку лікуватимуть у колонії, а потім у харківській лікарні – ДПтСУ

Ю.Тимошенко спочатку лікуватимуть у колонії, а потім у харківській лікарні – ДПтСУ

КИЇВ. 13 березня. АМН. Перший етап лікування екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, скоріш за все, відбуватиметься в медичній частині Качанівської колонії, а другий – в одному з лікувальних закладів міста Харкова. Про це сьогодні розповів на брифінгу виконувач обов’язків Голови Державної пенітенціарної служби України Сергій Сидоренко, передає кореспондент АМН.

Виконувач обов’язків голови ДПтСУ нагадав, що канадські, німецькі та українські фахівці 13 і 14 лютого проводили обстеження Ю.Тимошенко. Потім, за його словами, було зроблено додаткове обстеження 23 лютого.

"На підставі цього були зроблені рекомендації німецькими фахівцями. Вони були розглянуті 7 березня у нас в департаменті членами всіх комісій. І на підставі цього були розроблені рекомендації щодо подальшого лікування (Ю.Тимошенко – Ред.)", – розповів С.Сидоренко.

Він наголосив, що вчора лікарський персонал установи намагався офіційно вручити рекомендації лікарів, аби забезпечити перший етап лікування безпосередньо в Качанівській колонії за допомогою тієї техніки, яка буде доставлена обласним управлінням охорони здоров’я в Харківській області.

Проте, наголосив він, Ю.Тимошенко сказала, що відмовляється лікуватися за цими рекомендаціями, а буде лише проводити лікування в лікарні "Шаріте" у столиці Німеччини, місті Берлін.

Нагадаємо, два професори, які проводили обстеження Ю.Тимошенко, були саме з цієї лікарні.

"Я вважаю, що можливо ще потрібна якась консультація для того, щоб Юлія Володимирівна переконалася, що ці рекомендації були оголошені німецькими професорами. Таким чином, лікування й усі подальші події, пов’язані з її здоров’ям, усе це можливо робити на першому етапі в колонії, а другим етапом – це, можливо, буде лікувальний заклад у місті Харкові, який треба визначити теж цією комісією, якщо це буде потрібно. Але для цього потрібне бажання", – резюмував С.Сидоренко.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100