13.03.2012 17:35   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Ще одна магнітна буря очікується сьогодні ввечері на Землі

Ще одна магнітна буря очікується сьогодні ввечері на Землі

КИЇВ.13 березня. АМН. Чергова магнітна буря очікується на Землі ввечері у вівторок, повідомили в прес-службі Росгідромету.

"10 березня, в активній групі 1429, була зареєстровано черговий спалах класу М8.4 в рентгенівському діапазоні, який супроводжувався великим викидом корональної маси. Очікується, що прискорений потік сонячного вітру у результаті цього підійде до Землі ввечері 13 березня, що викличе чергову геомагнітну бурю", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим будуть спостерігатися обурення в іоносфері, порушення проходження радіохвиль, а також можна буде спостерігати особливо яскраве полярне сяйво.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100