13.03.2012 18:24   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Російські інспектори перевірять українські молокопереробні підприємства

Російські інспектори перевірять українські молокопереробні підприємства

КИЇВ. 13 березня. АМН. Між Україною та Російською Федерацією починає налагоджуватися конструктивний діалог щодо відновлення поставок вітчизняних сирів до Росії. Так, до кінця березня російські інспектори перевірять три українські підприємства, що виробляють сир - ТОВ "Гадячсир", ТОВ "Прометей" та АТ "Пирятинський сирзавод". Про це сказав голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк, повідомили АМН у прес-службі відомства.

"Наразі процес діалогу з Росспоживнаглядом проходить доволі ефективно та має позитивну динаміку, особливо після останньої зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка з керівником Росспоживнагляду", - повідомив очільник Держветфітослужби.

У результаті перемовин було узгоджено створення робочих груп, які відпрацюють механізми подолання кризи у взаємовідносинах між виробниками сиру та Росспоживнаглядом.

"Ми вже отримали листи від керівника Росспоживнагляду, де повідомляється, що з 19-го жо 21 березня буде проінспектовано ТОВ "Гадячсир", а з 26-го до 30 березня – ТОВ "Прометей" та АТ "Пирятинський сирзавод". Ми продовжуємо працювати над іншими трьома заводами, які найближчим часом також будуть проінспектовані", - відмітив очільник Іван Бісюк.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100