13.03.2012 19:48   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Аборти зі знижкою рекламують у Білорусі

Аборти зі знижкою рекламують у Білорусі

КИЇВ. 13 березня. АМН. На одному з білоруських сайтів з'явилася інформація про знижки на переривання вагітності, повідомляють білоруські ЗМІ.

Інформація про рекламну акцію з'явилася на одному із сайтів, що пропонують придбати ту чи іншу послугу зі знижкою, і зібрала багато гнівних коментарів. Користувачі були обурені, як можна рекламувати аборт, та ще й пропонувати на нього знижку? Деякі навіть вимагали прибрати з сайту інформацію про акцію.

Пізніше інформацію про акцію з сайту зняли. Журналісти спробували з'ясувати, наскільки законна й етична подібна реклама та чи може вона вплинути на рішення жінки перервати вагітність.

Так, у білоруському центрі експертиз і досліджень в охороні здоров'я пояснили, що законодавчо реклама абортів як медичної послуги в Білорусі не заборонена, однак перед тим, як з'явитися у ЗМІ, цей рекламний матеріал мав отримати погодження Міністерства охорони здоров'я.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100