13.03.2012 20:02   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Міряючи температуру сину жінка розбила ртутний термометр у лікарні на Одещині

Міряючи температуру сину жінка розбила ртутний термометр у лікарні на Одещині

КИЇВ. 13 березня. АМН. У м. Арциз Одеської області, у коридорі біля приміщення дитячої консультації Арцизьської центральної районної лікарні, відвідувачка випадково розбила ртутний медичний термометр. Про це АМН повідомили у прес-службі МНС.

Як з’ясувалося, 30-річна жінка прийшла до лікарні з семирічним сином. Поки вони чекали своєї черги, медсестра винесла термометр аби зміряти малому температуру. Дитина почала вередувати і мати впустила медичний прилад.

Медсестра швидко вивела відвідувачів на вулицю і зателефонувала до служби "101". На той час у лікарні було 5 дорослих та 1 дитина.

До робіт з демеркуризації приміщення залучалось пожежно-рятувальне відділення Арцизького районного відділу Головного територіального управління МНС в Одеській області.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100