14.03.2012 09:37   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Мільйони європейців не мають повноцінного доступу до питної води

Мільйони європейців не мають повноцінного доступу до питної води

КИЇВ. 14 березня. АМН. У європейському регіоні мільйони чоловік, в першу чергу, - в сільській місцевості з маргінальних груп - живуть у будинках без водопроводу і ще більше число людей позбавлено елементарних засобів санітарії. Про це йдеться в новій доповіді Європейської економічної комісії, яку вчора представили учасникам водного форуму в Марселі. Про це АМН повідомили в прес-службі ООН.

У документі повідомляється, що в європейському регіоні в сільських районах доступ до води та санітарії на 10% нижчий, ніж в містах. Експерти закликають лідерів регіону збільшити інвестиції у сферу водопостачання і санітарії та ліквідувати нерівність, що склалася. Вони радять проводити ефективну соціальну політику з забезпечення доступу до води та санітарії для вразливих верств населення, таких як бездомні, інваліди та мешканці саморобних трущоб.

Нагадаємо, зараз 89% світового населення або приблизно 6,1млрд осіб користуються безпечними джерелами питної води. Проте лише 63% жителів планети мають доступ до основних санітарних послуг.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100