14.03.2012 10:14   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

На Миколаївщині знизили рівень стигматизації ВІЛ-інфікованих збоку лікарів

На Миколаївщині знизили рівень стигматизації ВІЛ-інфікованих збоку лікарів

КИЇВ. 14 березня. АМН. На Миколаївщині відбулось декілька тренінгів для лікарів, метою яких було зниження стигматизації ВІЛ-інфікованих людей та інших уразливих груп. Про це АМН повідомили у прес-службі ВБФ "Коаліція ВІЛ-сервісних організацій".

Також мета тренінгу полягала у зміні ставлення медичних працівників до людей, що живуть з ВІЛ та вразливих груп населення, мотивації на надання якісних послуг. Після тренінгів було проведено анкетування, результати якого показали, що мета тренінгів досягнута.

Навчання пройшли 51 лікар та медична сестра різних спеціальностей.

Нагадаємо, люди не перевіряються на ВІЛ-інфекцію через страх дискримінації та стигму.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100