14.03.2012 09:58   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

На Сумщині будують сучасний перинатальний центр

На Сумщині будують сучасний перинатальний центр

КИЇВ. 14 березня. АМН. Сумщина створює сучасний обласний перинатальний центр. Створення включає проведення реконструкції закладу та реорганізацію його роботи. Загальна вартість проекту складає близько 60 мільйонів гривень. Про це АМН повідомили в прес-службі Сумської ОДА.

Цьогоріч виділено 1 мільйон гривень на розроблення проектно-кошторисної документації, планується відкриття консультативної поліклініки.

"Для завершення комплексу робіт ми залучатимемо кошти інвесторів. Інвестиції вкладатимуться в реконструкцію, придбання сучасного обладнання, створення бригади екстреної акушерсько-реанімаційної допомоги, медикаментозне забезпечення", – зазначила Світлана Кривцун, заступник начальника Управління охорони здоров’я.

"Підприємці готові до співпраці у цій важливій справі", – заявила заступник голови галузевої ради підприємств з питань медичної практики та фармацевтичної діяльності при облдержадміністрації, голова правління АТ "Медтехніка-Суми" Валентина Гурьєна.

Сьогодні перинатальний центр на 95% укомплектований кваліфікованими кадрами. 85% персоналу мають першу та вищу категорії.

Аби постійно підвищувати професійний рівень медпрацівників, нині діють тренінгові центри первинної реанімації новонароджених та перинатальних технологій, проводяться виїзні навчання.

На базі центру функціонує кафедра акушерства та гінекології Сумського державного університету, що є суттєвим кадровим потенціалом.

"Триває матеріально-технічне оснащення закладу. До кінця 2013 року Сумщина матиме надсучасний перинатальний центр ІІІ рівня", – резюмувала заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко у ході засідання робочої групи регіонального комітету з економічних реформ щодо реформування соціальної сфери.

У перспективі на Сумщині буде відкрито 5 перинатальних центрів ІІ рівня надання медичної допомоги – у Конотопі, Шостці, Охтирці, Глухові та Ромнах.

Нагадаємо, концепція розбудови в Україні перинатальних центрів у рамках національного проекту "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства" передбачає завершення цієї роботи до кінця 2014 року. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100