14.03.2012 10:49   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Підпалена живцем 18-ти річна дівчина зараз знаходиться на межі життя і смерті

Підпалена живцем 18-ти річна дівчина зараз знаходиться на межі життя і смерті

КИЇВ. 14 березня. АМН. Лікарі Миколаївської міської лікарні № 3 повідомляють, що Оксана Макар— дівчина, яку після зґвалтування намагалися спалити живцем троє чоловіків, зараз знаходиться у тяжкому стані.

Наразі через значні опіки, дівчині вже довелося ампутувати праву руку. Опіки нижньої частини тіла є вкрай важкими, особливе занепокоєння у лікарів викликає права нога. Головну загрозу для життя дівчини становить інтоксикація -отруєння організму продуктами розпаду відмираючих тканин.

Наразі дівчину перевели із реанімації у палату інтенсивної терапії. Оксана знаходиться у свідомості, під постійним наглядом лікарів. Дівчина потребує нагальної матеріальної і донорської допомоги.

Нагадаємо, що в ранці 10-го березня в міліцію надійшов дзвінок від громадянина, який повідомив, що, проходячи повз будівельний майданчик біля багатоповерхових будинків на проспекті Леніна, почув, що з-за паркану доноситься жіночий стогін і прохання про допомогу. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100