14.03.2012 10:40   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Донеччині хворих на ниркову недостатність повністю забезпечать ліками

На Донеччині хворих на ниркову недостатність повністю забезпечать ліками

КИЇВ. 14 березня. АМН. Лікувальний процес пацієнтів з нирковою недостатністю перериватися не буде. Про це АМН повідомили у прес-службі Донецькій ОДА, коментуючи ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день в області щодо постачання ліків для хворих нирковою недостатністю.

На сьогоднішній день досягнуто домовленість з фірмою, яка поставляє ліки, про те, що найближчим часом цей препарат буде надано на суму 100 тис. гривень. Цієї кількості препарату повинно вистачити всім хворим на місяць.

Також на найближчу сесію облради буде винесено питання про фінансування хворих з нирковою недостатністю. Для придбання препарату з обласного бюджету буде виділено 1 млн 350 тис. грн, яких вистачить на ліки для хворих приблизно до середини 2013 року"

В облдержадміністрації запевнили, що питання про придбання необхідних ліків буде вирішено.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100