14.03.2012 11:02   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Херсоні відкрили кабінет для проведення імунологічних досліджень

У Херсоні відкрили кабінет для проведення імунологічних досліджень

КИЇВ. 14 березня. АМН. 13 березня у поліклініці №2 Херсонської міської клінічної лікарні відбулося урочисте відкриття нового кабінету для проведення імунологічних досліджень. В кабінет за рахунок спонсорських коштів придбано сучасний високочутливий імуноферментний аналізатор. Про це АМН повідомили у прес-службі Херсонської міськради.

Відтепер кожен пацієнт, направлений урологом на діагностику, зможе на місці, не виїжджаючи до іншого міста, отримати точні результати дослідження крові на виявлення рівня неспецифічних для організму людини гормонів та специфічних маркерів захворювань передміхурової залози, в т. ч. онкологічних захворювань.

Крім того, у подальшому застосування цього апарату дасть змогу проводити дослідження крові для виявлення хвороб, які передаються статевим шляхом; дослідження ендокринної системи; печінки, шлунку тощо.

Потужність аналізатора – 200 аналізів на зміну. Це дозволить значно збільшити кількість обстежуваних пацієнтів для раннього виявлення передракових захворювань передміхурової залози, в тому числі й простатиту. Висока чутливість апарату дозволить максимально достовірно ставити діагноз і проводити моніторинг використовуваної терапії.

Рак передміхурової залози 2010-2011 рр. посів 2 рейтингове місце в структурі онкологічної патології та 3 рейтингове місце у структурі смертності чоловіків від онкологічних захворювань у світі. Отримання якісних, достовірних, швидких результатів аналізів кожного пацієнта, в першу чергу, дозволить надати ту необхідну допомогу, яка дозволить покращити рівень життя людини.

Крім херсонського кабінету, ще два аналогічних кабінети відкрили в Донецьку та Києві.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100