12.02.2012 13:35   |   Фото-новини
Автор: Артем Сліпачук

У Києві відкрили міський перинатальний центр

У Києві відкрили міський перинатальний центр

КИЇВ. 12 лютого. АМН. У церемонії відкриття взяли участь перший заступник глави Адміністрації Президента, секретар Комітету економічних реформи Ірина Акімова, міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтеєва, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Олександр Попов - голова Київської міської державної адміністрації.

Київський перинатальний центр створено на базі пологового будинку №7 в рамках реалізації національного проекту "Нове життя – нова якість охорони життя та дитинства". У перинатальному центрі працює 478 фахівців, у тому числі 84 лікаря, з яких вищу категорію мають 37 лікарів, а першу – 28 лікарів. Серед них 7 кандидатів медичних наук та 4 заслужених лікаря України.

На ремонт приміщень із міського бюджету виділено 500 тис. грн. Водночас від благодійних фондів було доставлено обладнання на суму 4,7 млн грн для оснащення відділення інтенсивної терапії.

Під час церемонії відкриття голова КМДА Олександр Попов сказав, що в 2012 році у Києві планується відкрити ще один перинатальний центр.

"Це перший, але не останній проект. У цьому році ми хотіли б відкрити ще один такий об’єкт і ми всі переконались, що це дуже важливе питання", - зазначив О.Попов. За його словами, у перинатальному центрі буду застосовуватись сучасні технології, які дають можливість народжувати дітей вагою менше одного кілограма.
Він наголосив, що в перинатальному центрі проходять практику інтерни і вони будуть мати можливість з часом впроваджувати новітні технології в медицині.

Від імені Президента України сертифікат про статус перинатального центру, а також сертифікат на медичне обладнання головному лікарю перинатального центру Вікторіі Білій вручив О.Попов.

Ірина Акімова - перший заступник глави Адміністрації Президента, секретар Комітету економічних реформ.Вікторія Біла - головний лікарь перинатального центру. 

Пологовий стаціонар розрахований на 170 ліжок, у тому числі 20 акушерських, 50 гінекологічних та 75 неонатальних ліжок. Він обладнаний сучасним обладнанням, що дозволяє лікувати та виходжувати новонароджених.

Нагадаємо, щороку у Києві народжується понад 1500 недоношених немовлят, у тому числі з критичною низькою вагою.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100