14.02.2012 18:20   |   Фото-новини
Автор: Артем Сліпачук

Ще одна амбулаторія сімейної медицини з'явилася у столиці

Ще одна амбулаторія сімейної медицини з'явилася у столиці

КИЇВ. 14 лютого. АМН. В Оболонському районі Києва по вулиці Дніпроводській відкрили амбулаторію сімейної медицини.

При амбулаторії споруджено житло для одного з лікарів. Жінка-лікар житиме там зі своєю родиною. В амбулаторії працює маніпуляційний кабінет з кварцуванням, ультрапроменевою та ультразвуковою терапією та апаратом інгаляції; стоматологія, гінекологічний кабінет та оглядовий кабінет, де можна виміряти тиск і рівень цукру.

За словами головного лікаря Валерія Герпана, на обладнання та апаратуру для амбулаторії було затрачено близько півтора мільйона гривень.

Загалом у столиці протягом 2012 року планують відкрити 20 амбулаторій сімейної медицини.


Василь Антонов (голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації) передає ключі від квартири при амбулаторії лікарю Білоус Тамарі. 
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100