28.02.2012 10:18   |   Фото-новини

Галерея мистецтв відкрилась на огорожі майбутнього корпусу Охматдиту

Галерея мистецтв відкрилась на огорожі майбутнього корпусу Охматдиту

КИЇВ. 28 лютого. АМН. На огорожі біля майбутнього нового корпусу дитячої лікарні Охматдит у якості великих банерів було розвішано дитячі малюнки.

Роботи діти малювали під час занять з арт-терапії. На малюнках вони зображали "розумну лікарню".

Нагадаємо, що зовсім нещодавно розпочалося будівництво нового корпусу лікарні у якому головною перевагою стене відділення окногематології, в якому зможуть робити операції і з пересадки кісткового мозку не тільки від родичів.


 

У новому корпусі лікарні "Охматдит" буде проводитися лікування дітей, яке сьогодні неможливе в Україні. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН повідомив Генеральний директор НДСЛ "Охматдит" Гладуш Юрій.


 

"Зараз у лікарні застосовуються високотехнологічні методи діагностики і лікування. В поганих умовах ми просто не можемо лікувати. Нові умови і новий корпус зможуть підняти результати нашого лікування на якісно інший рівень. У першу чергу, новий корпус будується для лікування пацієнтів із онкогематологічними і онкологічними захворюваннями. У майбутньому корпусі лікарні буде практикуватися хірургія та дитяча нейрохірургія. Там планується запровадити методи складної діагностики і випромінювальної терапії", - розповів очільник "Охматдиту".


 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100