03.03.2012 10:33   |   Фото-новини
Автор: Артем Сліпачук

У столиці з'являться автобуси для інвалідів-спинальників

У столиці з'являться автобуси для інвалідів-спинальників

КИЇВ. 3 березня. АМН.  Голова столичної міської адміністрації Олександр Попов оглянув нові автобуси, обладнанні пандусами та іншими необхідними для комфортного пересування інвалідів-спинальників функціями. Зокрема, при необхідності автобус нахиляється на правий бік, аби людині з обмеженими можливостями було легше потрапити всередину. Протягом наступного тижня більше 100 таких вийде на маршрути міста Києва. Протягом наступних трьох місяців у столиці має з'явитися ще близько 300 таких автобусів.


Водій автобусу Сергій Нікітін.


 

 В автобусі обладнане спеціальне місце для інвалідного візка.

 


 

 


Водій автобусу.

 Керівник благодійної організації для інвалідів "Асоціація інвалідів - комп'ютерників" Юлія Козлюк протестувала зручність автобусів.

 

 

 
Очільник КМДА О. Попов обговорив з директором Київського міського територіального центру соціального обслуговування Миколою Толстіковим забезпечення міста спеціалізованим транспортом для інвалідів.

 

 


Директор Київського міського територіального центру соціального обслуговування Микола Толстіков.

 

  

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100