16.03.2012 17:21   |   Фото-новини
Автор: Ярослав Остафійчук

Оксана Макар: між життям та смертю

Оксана Макар: між життям та смертю

КИЇВ. 16 березня. АМН. 18-річну Оксану Макар з Миколаєва згвалтували та намагалися спалити троє чоловіків. Злочин трапився у ніч проти 10 березня.
Як повідомлялося, спочатку двох підозрюваних відпустили, однак після тиску миколаївців суд їх повторно заарештував.
 


 

Євгеній Краснощок. За його показаннями, він гвалтував та душив дівчину після того, як та погрожувала зверненням до міліції. Він стверджує, що не мав наміру спалити дівчину, а лише підпалив постільну білизну.
 
 

Обурені люди вивісили в мережі фото підозрюваних з їхніми адресами.
Миколаївці вимагають правосуддя. Схоже такого багаточисельного мітингу в Миколаєві не було давно. 

Ми не знаємо, хто такий Валера, але здогадуємося про його фах.


 

Дівчата з Femen підтримують Оксану у своєму стилі.


 

Стан Оксани вкрай важкий, але стабільний, кажуть лікарі. Її уже транспортували до донецького опікового центру, де нею опікуватиметься всесвітньо відомий лікар-комбустіолог Еміль Фісталь.


 

За даними миколаївської преси серед підозрюваних є діти місцевих чиновників. Чергове випробування на демократичність для системи правосуддя України, які вона, зазвичай, провалює.


 

Сподівємося, Оксана житиме.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100